CDH53NP-220KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-220KC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 800MA 390 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDH53NP-220KC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDH53NP-220KC
Αριθμός εξαρτήματος CDH53NP-220KC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 22UH 800MA 390 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 181395 pcs Φύλλο δεδομένων CDH53NP-220KC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Αλλα ονόματα CDH53NP-220KCTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 390 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 390 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Τρέχουσες - Κορεσμός -