CDH53-270KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 27UH 720MA 420 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDH53-270KC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDH53-270KC
Αριθμός εξαρτήματος CDH53-270KC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 27UH 720MA 420 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4829 pcs Φύλλο δεδομένων CDH53-270KC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CDH53
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1206-2
CDH53270KC
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 27µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 27µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 420 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 420 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 720mA Τρέχουσες - Κορεσμός -