CDEP85NP-3R2MC-50
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.2UH 7.5A 11.7 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDEP85NP-3R2MC-50.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDEP85NP-3R2MC-50 Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 3.2UH 7.5A 11.7 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63525 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP85NP-3R2MC-50.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDEP85
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 3.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.2µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 11.7 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 11.7 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 8A