CDEP147NP-2R4MC-95
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP147NP-2R4MC-95 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.4UH 17.5A 3.23 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDEP147NP-2R4MC-95.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDEP147NP-2R4MC-95 Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.4UH 17.5A 3.23 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86573 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP147NP-2R4MC-95.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.571" L x 0.571" W (14.50mm x 14.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDEP147
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.4µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.4µH Shielded Wirewound Inductor 17.5A 3.23 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 3.23 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 17.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 22.4A