CDC5D23BNP-151KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 260MA 1.66 OHM
Φύλλα δεδομένων: CDC5D23BNP-151KC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDC5D23BNP-151KC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 260MA 1.66 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 188879 pcs Φύλλο δεδομένων CDC5D23BNP-151KC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CDC5D23B
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Inductor 260mA 1.66 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.66 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 260mA