CD75NP-471KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-471KC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470UH 340MA 1.96 OHM
Φύλλα δεδομένων: CD75NP-471KC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD75NP-471KC
Αριθμός εξαρτήματος CD75NP-471KC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 470UH 340MA 1.96 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 107233 pcs Φύλλο δεδομένων CD75NP-471KC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CD75
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1874-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 470µH Unshielded Inductor 340mA 1.96 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.96 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 340mA Τρέχουσες - Κορεσμός -