CD105NP-121KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 120UH 890MA 400 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CD105NP-121KC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD105NP-121KC
Αριθμός εξαρτήματος CD105NP-121KC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 120UH 890MA 400 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73409 pcs Φύλλο δεδομένων CD105NP-121KC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CD105
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 120µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 6.65MHz Λεπτομερής περιγραφή 120µH Unshielded Inductor 890mA 400 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 400 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 890mA