CD104NP-390MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD104NP-390MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 39UH 1.2A 151 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CD104NP-390MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD104NP-390MC
Αριθμός εξαρτήματος CD104NP-390MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 39UH 1.2A 151 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88249 pcs Φύλλο δεδομένων CD104NP-390MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CD104
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 39µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 14.9MHz Λεπτομερής περιγραφή 39µH Unshielded Inductor 1.2A 151 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 151 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A