252012CDMCDS-5R6MC
Sumida CorporationSumida Corporation
252012CDMCDS-5R6MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 5.6UH 1.3A 200 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 252012CDMCDS-5R6MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 252012CDMCDS-5R6MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 1.3A 200 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4924 pcs Φύλλο δεδομένων 252012CDMCDS-5R6MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 252012CDMC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 308-2347-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 5.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 200 mOhm 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 200 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.3A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.3A