252010CDMCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
252010CDMCDS-2R2MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.2A 103 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 252010CDMCDS-2R2MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 252010CDMCDS-2R2MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.2A 103 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5666 pcs Φύλλο δεδομένων 252010CDMCDS-2R2MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 252010CDMC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 308-2263-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 103 mOhm 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 103 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.4A