125CDMCCDS-220MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 6.5A 40.4MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 125CDMCCDS-220MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 125CDMCCDS-220MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 22UH 6.5A 40.4MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80368 pcs Φύλλο δεδομένων 125CDMCCDS-220MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 125CDMCC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-2566-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Molded Inductor 6.5A 40.4 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 40.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 8.5A