0630CDMCCDS-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 4A 67 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 0630CDMCCDS-100MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0630CDMCCDS-100MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 10UH 4A 67 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179089 pcs Φύλλο δεδομένων 0630CDMCCDS-100MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 0630CDMC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 0630CDMCCDS-100MC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Molded Inductor 4A 67 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 67 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 5.5A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0630CDMCCDS-150MC
0630CDMCCDS-150MC
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 3.3A 115 MOHM
Κατεβάστε: 0630CDMCCDS-150MC.pdf
RFQ
0630CDMCCDS-3R3MC
0630CDMCCDS-3R3MC
Περιγραφή: FIXED IND 3.3UH 8.4A 22 MOHM
Κατεβάστε: 0630CDMCCDS-3R3MC.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: CONN TERM BLK SLOTTED V-0
Κατεβάστε:
0630CDMCCDS-4R7MC
0630CDMCCDS-4R7MC
Περιγραφή: FIXED IND 4.7UH 6.3A 33 MOHM
Κατεβάστε: 0630CDMCCDS-4R7MC.pdf
0630CDMCCDS-5R6MC
0630CDMCCDS-5R6MC
Περιγραφή: FIXED IND 5.6UH 5.2A 43MOHM SMD