0415CDMCCDS-2R2MC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 3.3A 78MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 0415CDMCCDS-2R2MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0415CDMCCDS-2R2MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 3.3A 78MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 121678 pcs Φύλλο δεδομένων 0415CDMCCDS-2R2MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 0415CDMCC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-2533-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Molded Inductor 3.3A 78 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 78 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 5.5A