0412CDMCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
0412CDMCDS-2R2MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.8A 79 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 0412CDMCDS-2R2MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0412CDMCDS-2R2MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.8A 79 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5066 pcs Φύλλο δεδομένων 0412CDMCDS-2R2MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 0412CDMC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1806-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2A 80 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.4A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0412CDMCDS-6R8MC
0412CDMCDS-6R8MC
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 1.6A 240 MOHM
Σε απόθεμα: 4741 pcs
Κατεβάστε: 0412CDMCDS-6R8MC.pdf
RFQ
0412CDMCDS-1R5MC
0412CDMCDS-1R5MC
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 3.3A 60 MOHM SMD