0412CDMCCDS-2R2MC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.7A 84 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 0412CDMCCDS-2R2MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0412CDMCCDS-2R2MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.7A 84 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227537 pcs Φύλλο δεδομένων 0412CDMCCDS-2R2MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 0412CDMC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 0412CDMCCDS-2R2MC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Molded Inductor 2.7A 84 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 84 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.7A
Τρέχουσες - Κορεσμός 4A