0410CDMCCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 2.9A 107MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 0410CDMCCDS-2R2MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0410CDMCCDS-2R2MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 2.9A 107MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193876 pcs Φύλλο δεδομένων 0410CDMCCDS-2R2MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 0410CDMCC/DS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-2519-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Molded Inductor 2.9A 107 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 107 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3.1A