RCC07DREN-S93
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: RCC07DREN-S93.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCC07DREN-S93
Αριθμός εξαρτήματος RCC07DREN-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16778 pcs Φύλλο δεδομένων RCC07DREN-S93.pdf
Λήξη Solder Eyelet(s) Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 7
Αριθμός θέσεων 14 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό - Χαρακτηριστικά -
Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RCC07DRES-S734
RCC07DRES-S734
Σε απόθεμα: 14391 pcs
Κατεβάστε: RCC07DRES-S734.pdf
RFQ
RCC07DREN-S734
RCC07DREN-S734
Σε απόθεμα: 14477 pcs
Κατεβάστε: RCC07DREN-S734.pdf
RFQ
RCC07DREN
RCC07DREN