RCB22DHHD-S1122
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCB22DHHD-S1122 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11285 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder, Staggered Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ - Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά - Αριθμός θέσεων -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Χαρακτηριστικά -