RBC50HETN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RBC50HETN
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RBC50HETN
Αριθμός εξαρτήματος RBC50HETN Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13360 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Single Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά -
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS)
Γένος Female φλάντζα Χαρακτηριστικό -
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Τύπος Cantilever
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα -
Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge Πάχος κάρτας 0.062" (1.57mm)