RBC44DRYN-S13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: RBC44DRYN-S13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RBC44DRYN-S13
Αριθμός εξαρτήματος RBC44DRYN-S13 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6574 pcs Φύλλο δεδομένων RBC44DRYN-S13.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 44
Αριθμός θέσεων 88 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Straddle Mount
Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό - Χαρακτηριστικά Card Extender
Επικοινωνία Τύπος Full Bellows Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm) Επικοινωνία Finish Gold
Χρώμα Green Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge
Πάχος κάρτας 0.062" (1.57mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RBC44HETH
RBC44HETH
Περιγραφή: CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
Σε απόθεμα: 13142 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
RBC44DRYH-S93
RBC44DRYH-S93
Σε απόθεμα: 7545 pcs
Κατεβάστε: RBC44DRYH-S93.pdf
RFQ
RBC44DRYN
RBC44DRYN