RBC31HETN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RBC31HETN
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RBC31HETN
Αριθμός εξαρτήματος RBC31HETN Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15570 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Λήξη Solder
στοίβαγμα Κατεύθυνση Cantilever Shell Μέγεθος, MIL Single
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tray
Ανάλυση Non Specified - Dual Edge ΔΙΑΒΑΣΤΕ -
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 31 Αριθμός αγωγοί 0.100" (2.54mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RBC31HETN Επίπεδο, Class Polyphenylene Sulfide (PPS)
Συχνότητα - Max Female φλάντζα Χαρακτηριστικό 0.062" (1.57mm)