RBB50DYRR
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RBB50DYRR
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Φύλλα δεδομένων: RBB50DYRR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RBB50DYRR
Αριθμός εξαρτήματος RBB50DYRR Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6658 pcs Φύλλο δεδομένων RBB50DYRR.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 50
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Straddle Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό - Χαρακτηριστικά Board Lock, Card Extender
Επικοινωνία Τύπος Cantilever Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm) Επικοινωνία Finish Gold
Χρώμα Black Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge
Πάχος κάρτας 0.062" (1.57mm)