PXC27SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PXC27SBAN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PXC27SBAN
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 27POS .100 R/A
Φύλλα δεδομένων: PXC27SBAN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PXC27SBAN
Αριθμός εξαρτήματος PXC27SBAN Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER 27POS .100 R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6010 pcs Φύλλο δεδομένων PXC27SBAN.pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα S1153-27
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 27
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Thermoplastic, Polyester Ύψος μόνωσης 0.140" (3.56mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 27 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.120" (3.05mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.230" (5.84mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)