PREC019SADN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC019SADN-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS
Φύλλα δεδομένων: PREC019SADN-RC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PREC019SADN-RC Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3975 pcs Φύλλο δεδομένων PREC019SADN-RC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά - Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk