PREC015SAAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC015SAAN-RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER .100" SNGL STR 15POS
Φύλλα δεδομένων: PREC015SAAN-RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PREC015SAAN-RC Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER .100" SNGL STR 15POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 474521 pcs Φύλλο δεδομένων PREC015SAAN-RC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά - Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk