PBC25SBBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC25SBBN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PBC25SBBN
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER .100 SINGL R/A 25POS
Φύλλα δεδομένων: PBC25SBBN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBC25SBBN
Αριθμός εξαρτήματος PBC25SBBN Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER .100 SINGL R/A 25POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86733 pcs Φύλλο δεδομένων PBC25SBBN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά - Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα S1121E-25
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.140" (3.56mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 25 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.200" (5.08mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.230" (5.84mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)