PBC23SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC23SBAN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PBC23SBAN
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER .100 SINGL R/A 23POS
Φύλλα δεδομένων: PBC23SBAN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBC23SBAN
Αριθμός εξαρτήματος PBC23SBAN Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER .100 SINGL R/A 23POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70278 pcs Φύλλο δεδομένων PBC23SBAN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά - Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα S1111E-23
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 23
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.140" (3.56mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 23 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.230" (5.84mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)