PBC17SBAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC17SBAN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PBC17SBAN
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS
Φύλλα δεδομένων: PBC17SBAN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBC17SBAN
Αριθμός εξαρτήματος PBC17SBAN Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77804 pcs Φύλλο δεδομένων PBC17SBAN.pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα S1111E-17
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 17
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.140" (3.56mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 17 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.230" (5.84mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)