PBC11SBBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC11SBBN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PBC11SBBN
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER .100 SINGL R/A 11POS
Φύλλα δεδομένων: PBC11SBBN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBC11SBBN
Αριθμός εξαρτήματος PBC11SBBN Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER .100 SINGL R/A 11POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96970 pcs Φύλλο δεδομένων PBC11SBBN.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά -
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος -
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.200" (5.08mm) Άλλα ονόματα S1121E-11
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 11 Αριθμός Επαφές 100µin (2.54µm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση All Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PBC11SBBN
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) - Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Tin
Ύψος μόνωσης - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 11 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Περιγραφή CONN HEADER .100 SINGL R/A 11POS
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.230" (5.84mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 10µin (0.25µm) Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.140" (3.56mm)