PBC10SBBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC10SBBN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PBC10SBBN
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER .100 SINGL R/A 10POS
Φύλλα δεδομένων: PBC10SBBN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBC10SBBN
Αριθμός εξαρτήματος PBC10SBBN Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER .100 SINGL R/A 10POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90617 pcs Φύλλο δεδομένων PBC10SBBN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά - Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα S1121E-10
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.140" (3.56mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.200" (5.08mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.230" (5.84mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)