JBC30HEYI
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: JBC30HEYI
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JBC30HEYI
Αριθμός εξαρτήματος JBC30HEYI Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9900 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Single Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά -
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα -
Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge Πάχος κάρτας 0.062" (1.57mm)