JBC22HETI
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: JBC22HETI
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.100
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JBC22HETI
Αριθμός εξαρτήματος JBC22HETI Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11324 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Single Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά -
Αριθμός θέσεων 22 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα -
Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge Πάχος κάρτας 0.062" (1.57mm)