JBC12HETI
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: JBC12HETI
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JBC12HETI
Αριθμός εξαρτήματος JBC12HETI Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10709 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Single Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά -
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Γένος Female φλάντζα Χαρακτηριστικό Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Τύπος Cantilever
Επικοινωνία Υλικό Beryllium Copper Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα -
Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge Πάχος κάρτας 0.062" (1.57mm)