HMC13DRTH-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: HMC13DRTH-S93.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HMC13DRTH-S93
Αριθμός εξαρτήματος HMC13DRTH-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9216 pcs Φύλλο δεδομένων HMC13DRTH-S93.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Beryllium Copper Λήξη Solder
στοίβαγμα Κατεύθυνση Full Bellows Shell Μέγεθος, MIL Dual
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tray
Ανάλυση Non Specified - Dual Edge ΔΙΑΒΑΣΤΕ 13
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 26 Αριθμός αγωγοί 0.100" (2.54mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HMC13DRTH-S93
Επίπεδο, Class Polybutylene Terephthalate (PBT) Συχνότητα - Max Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό 0.093" (2.36mm) Χαρακτηριστικά -
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100 Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold Χρώμα Blue
καλώδιο Διάμετρος 30µin (0.76µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HMC13DRTI-S13
HMC13DRTI-S13
Σε απόθεμα: 6890 pcs
Κατεβάστε: HMC13DRTI-S13.pdf
RFQ
HMC13DRTH
HMC13DRTH