HCC19DRTS-S93
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: HCC19DRTS-S93.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HCC19DRTS-S93
Αριθμός εξαρτήματος HCC19DRTS-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8527 pcs Φύλλο δεδομένων HCC19DRTS-S93.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Beryllium Copper Λήξη Solder
στοίβαγμα Κατεύθυνση Full Bellows Shell Μέγεθος, MIL Dual
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tray
Ανάλυση Non Specified - Dual Edge ΔΙΑΒΑΣΤΕ 19
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 38 Αριθμός αγωγοί 0.100" (2.54mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HCC19DRTS-S93
Επίπεδο, Class Polybutylene Terephthalate (PBT) Συχνότητα - Max Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό 0.093" (2.36mm) Χαρακτηριστικά -
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100 Η τρέχουσα εκτίμηση (ανά επαφή) Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia