GEC35SFBN-M30
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
GEC35SFBN-M30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 35PS .100 SINGLE SMD
Φύλλα δεδομένων: GEC35SFBN-M30.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GEC35SFBN-M30
Αριθμός εξαρτήματος GEC35SFBN-M30 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Διαθέσιμη ποσότητα 5094 pcs Φύλλο δεδομένων GEC35SFBN-M30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά - Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα S1023E-35
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 35
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA9T), Nylon 9T Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 35 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.318" (8.08mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)