GEC31SABN-M30
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
GEC31SABN-M30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 31PS .100 SINGLE SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.GEC31SABN-M30.pdf2.GEC31SABN-M30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GEC31SABN-M30
Αριθμός εξαρτήματος GEC31SABN-M30 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Διαθέσιμη ποσότητα 72835 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GEC31SABN-M30.pdf2.GEC31SABN-M30.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Phosphor Bronze Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board or Cable
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά -
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος -
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Άλλα ονόματα S1013E-31
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 31 Αριθμός Επαφές 100µin (2.54µm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση All Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή GEC31SABN-M30
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) - Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Tin
Ύψος μόνωσης - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 31 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin Περιγραφή CONN HEADER 31PS .100 SINGLE SMD
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.230" (5.84mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 100µin (2.54µm) Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)