GBC60DRES-S93
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
Φύλλα δεδομένων: GBC60DRES-S93.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GBC60DRES-S93
Αριθμός εξαρτήματος GBC60DRES-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9127 pcs Φύλλο δεδομένων GBC60DRES-S93.pdf
Λήξη Solder Eyelet(s) Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 60
Αριθμός θέσεων 120 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό - Μόνωση Polyamide (PA9T), Nylon 9T Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Χαρακτηριστικά -
Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GBC60DRTF
GBC60DRTF
Σε απόθεμα: 9301 pcs
Κατεβάστε: GBC60DRTF.pdf
RFQ
GBC60DREN-S93
GBC60DREN-S93
Σε απόθεμα: 8609 pcs
Κατεβάστε: GBC60DREN-S93.pdf
RFQ
GBC60DRES
GBC60DRES