GBC44DRYN-S93
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: GBC44DRYN-S93.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GBC44DRYN-S93
Αριθμός εξαρτήματος GBC44DRYN-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9350 pcs Φύλλο δεδομένων GBC44DRYN-S93.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
φλάντζα Χαρακτηριστικό - Χαρακτηριστικά -
Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)