GBC44DRTH-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: GBC44DRTH-S93.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GBC44DRTH-S93
Αριθμός εξαρτήματος GBC44DRTH-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9923 pcs Φύλλο δεδομένων GBC44DRTH-S93.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 44
Αριθμός θέσεων 88 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Μόνωση Polyamide (PA9T), Nylon 9T Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Τύπος Full Bellows Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm) Επικοινωνία Finish Gold
Χρώμα Black Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge
Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)