GBC35SGSN-M89
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
GBC35SGSN-M89 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sullins Connector Solutions
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 35POS .100 RT/A SMD
Φύλλα δεδομένων: GBC35SGSN-M89.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GBC35SGSN-M89
Αριθμός εξαρτήματος GBC35SGSN-M89 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN HEADER 35POS .100 RT/A SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47966 pcs Φύλλο δεδομένων GBC35SGSN-M89.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά - Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα S1143E-35
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 35
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA9T), Nylon 9T Ύψος μόνωσης 0.140" (3.56mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount, Right Angle 35 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.318" (8.08mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 100.0µin (2.54µm)