EEC20DRTH-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: EEC20DRTH-S93.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EEC20DRTH-S93
Αριθμός εξαρτήματος EEC20DRTH-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15611 pcs Φύλλο δεδομένων EEC20DRTH-S93.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 20
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Τύπος Full Bellows Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 100.0µin (2.54µm) Επικοινωνία Finish Tin
Χρώμα Blue Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge
Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EEC20DRTH
EEC20DRTH