EBC60DRTS-S93
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
Φύλλα δεδομένων: EBC60DRTS-S93.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EBC60DRTS-S93
Αριθμός εξαρτήματος EBC60DRTS-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8463 pcs Φύλλο δεδομένων EBC60DRTS-S93.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 60
Αριθμός θέσεων 120 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Χαρακτηριστικά -
Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EBC60DRTS
EBC60DRTS