EBC60DRES-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
Φύλλα δεδομένων: EBC60DRES-S93.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EBC60DRES-S93
Αριθμός εξαρτήματος EBC60DRES-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8568 pcs Φύλλο δεδομένων EBC60DRES-S93.pdf
Λήξη Solder Eyelet(s) Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 60
Αριθμός θέσεων 120 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Τύπος Full Bellows Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm) Επικοινωνία Finish Gold
Χρώμα Blue Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge
Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)