AMC40DRYH-S93
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: AMC40DRYH-S93.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AMC40DRYH-S93
Αριθμός εξαρτήματος AMC40DRYH-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2352 pcs Φύλλο δεδομένων AMC40DRYH-S93.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 40
Αριθμός θέσεων 80 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Χαρακτηριστικά -
Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AMC40DRYI
AMC40DRYI
Σε απόθεμα: 2533 pcs
Κατεβάστε: AMC40DRYI.pdf
RFQ
AMC40DRYI-S13
AMC40DRYI-S13
Σε απόθεμα: 2273 pcs
Κατεβάστε: AMC40DRYI-S13.pdf
RFQ
AMC40DRYH
AMC40DRYH