AMC06DRAI-S93
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: AMC06DRAI-S93.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AMC06DRAI-S93
Αριθμός εξαρτήματος AMC06DRAI-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6333 pcs Φύλλο δεδομένων AMC06DRAI-S93.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 6
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS)
Γένος Female φλάντζα Χαρακτηριστικό Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Τύπος Full Bellows
Επικοινωνία Υλικό Beryllium Copper Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα -
Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)