ABC08DREI-S93
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: ABC08DREI-S93.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ABC08DREI-S93
Αριθμός εξαρτήματος ABC08DREI-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7967 pcs Φύλλο δεδομένων ABC08DREI-S93.pdf
Λήξη Solder Eyelet(s) Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 8
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Female
φλάντζα Χαρακτηριστικό Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Τύπος Full Bellows Επικοινωνία Υλικό Beryllium Copper
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm) Επικοινωνία Finish Gold
Χρώμα Green Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge
Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)