ABC08DRAH-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100
Φύλλα δεδομένων: ABC08DRAH-S93.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ABC08DRAH-S93
Αριθμός εξαρτήματος ABC08DRAH-S93 Κατασκευαστής Sullins Connector Solutions
Περιγραφή CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.100 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8235 pcs Φύλλο δεδομένων ABC08DRAH-S93.pdf
Λήξη Solder Σειρά -
ΔΙΑΒΑΣΤΕ Dual Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά 8
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Polyphenylene Sulfide (PPS)
Γένος Female φλάντζα Χαρακτηριστικό Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Τύπος Full Bellows
Επικοινωνία Υλικό Beryllium Copper Επικοινωνία Τέλος Πάχος 10.0µin (0.25µm)
Επικοινωνία Finish Gold Χρώμα -
Τύπος κάρτας Non Specified - Dual Edge Πάχος κάρτας 0.093" (2.36mm)