SIL24-1A75-71L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος REED RELAY SPST 0.5A 24V
Φύλλα δεδομένων: SIL24-1A75-71L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIL24-1A75-71L Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή REED RELAY SPST 0.5A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31408 pcs Φύλλο δεδομένων SIL24-1A75-71L.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 500VAC, 500VDC - Max
Σειρά SIL Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα Q9141653
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.7ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2 kOhms πηνίο ισχύος 290 mW
πηνίο Τρέχουσα 12.0mA