SIL05-1A75-71D
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
SIL05-1A75-71D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 0.5A 5V
Φύλλα δεδομένων: SIL05-1A75-71D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SIL05-1A75-71D Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED SPST 0.5A 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31459 pcs Φύλλο δεδομένων SIL05-1A75-71D.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.5 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.75 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 500VAC, 500VDC - Max
Σειρά SIL Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 3305175171
SIL051A7571D
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Diode Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 5VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 200 Ohms πηνίο ισχύος 125 mW
πηνίο Τρέχουσα 25.0mA